"Мій перший стартап"

Упродовж року учні 8 класів відвідували факультативний курс «Основи економіки» ( вчитель Гнатюк Н. В.), де мали чудову можливість навчитися застосовувати практично знання зі шкільної програми, знаходити нестандартні рішення та розвивати творчий потенціал, брати на себе відповідальність. Одним із завдань для учнів було створити свій власний стартап.

Ви зауважите, що не всім бути підприємцями. Так і є. Але компетенції та навички, здобуті в межах факультативу, можуть стати у пригоді кожному. Йдеться про креативність, ініціативність, підприємливість, уміння працювати в команді та вирішувати конфлікти, раціонально поводитися з грошима, нести відповідальність за власні рішення та розв’язання суспільно важливих питань. І що швидше молодь опанує «м’які навички» та спробує себе у різних ролях, як от маркетолог, дизайнер, бухгалтер чи керівник підприємства, то простіше буде визначитися з майбутньою професією.

Роботи наших дітей були розглянуті фахівцями, та оцінені. Відтак творчу групу учнів 8 класів до складу якої входять: Козачок Анна 8-Б, Скакодуб Євгеній 8-Б, Таранюк Олександра 8-Б, Головня Софія 8-Б, Амірова Софія 8-А, Музика Софія 8-А нагороджено Подякою від народного депутата України Петра Юрчишина, та вручено сертифікат на суму три тисячі гривень для втілення своєї бізнес ідеї. Привітати дітей з перемогою прийшла помічниця Петра Юрчишина, депутатка міської ради Олександра Гуменчук.

03.06.2021 | Aдмін