Тижня безпеки життєдіяльності (продовження)

Жодна людина не застрахована від миттєвого погіршення самопочуття або нещасного випадку. В будь-якому разі важливо вміти швидко надати першу домедичну допомогу до приїзду лікарів, що дозволить не лише не допустити погіршення стану людини, а й урятувати їй життя. Існує думка, що 80 % постраждалих можна було б врятувати надаючи першу домедичну допомогу.

Сьогодні в рамках Тижня безпеки життєдіяльності в школі відбулася зустріч учнів 7-8 класів з фельдшером швидкої допомоги Зінчуком І.Є. та лікарем швидкої допомоги Дзюбенко Т. І., які познайомили школярів з правилами надання першої допомоги, правилами поводження в лісі та на воді, показали як правильно робити штучне дихання. Під час зустрічі діти дізналися багато цікавої інформації, яка буде корисна їм протягом усього життя.

03.06.2021 | Aдмін