Тижня безпеки дорожнього руху

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху та безпеки життєдіяльності працівники поліції інспектори СР ППВП #1 Хмільницького РВП у Вінницькій області - старший лейтенант Токаренко І. О. та лейтенант Подольський О. С. провели інформаційно-профілактичну бесіду для учнів 1-5 класів "Дотримання правил дорожнього руху".

Поліцейські пояснили дітям, наскільки важливо знати і дотримуватися правил безпечної поведінки на проїжджій частині, розповіли про неприпустимість використання навушників при переході проїжджої частини, про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.

Закінчилася зустріч на шкільному подвір’ї, де школярі мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці працівника поліції.

Дякуємо за сприяння у проведенні інформаційно- профілактичної бесіди начальнику сектору реагування патрульної поліції відділення #1 Хмільницького РВП у Вінницькій області майору поліції - Бурлаці С. О. та заступнику начальника сектору реагування патрульної поліції відділення #1 Хмільницького РВП у Вінницькій області майору поліції Погорєльському Б. П.

03.06.2021 | Aдмін