День сім'ї

З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги; те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

З метою формування у дітей ціннісного ставлення до сім’ї, родини, людей, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї, в нашій школі вчителі початкових класів провели години спілкування «Без сім’ї немає щастя на Землі», «Моя родина, моє багатство», «Книга сімейних історій» у 1- Б ( Гуменчук О. Л.), у 3-Б (Касинюк Д. Д.), у 4-А ( Гунько Н. М.), у 4- Б (Лемешова С. М.).

Сім’я — це найважливіше, чим багата людина. Опора, підтримка, розуміння. Тож, бережімо наші родини! Нехай почуття єднання і привітності завжди гріє нас! Миру і процвітання кожній українській родині!

20.05.2021 | Aдмін