ХІ Всеукраїнська україгознавча гра «Соняшник»

З метою формування в учнів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством щорічно проводиться українознавча гра «Соняшник».

3 березня 2020 року вчителі української мови С.С.Гетьман, О.М.Захарчук, С.А.Киричук, Ю.М.Кугай організували проведення гри в школі. ХІ Всеукраїнська україгознавча гра «Соняшник» присвячена цілій плеяді видатних майстрів слова української літератури: поетам-шістдесятникам, Пантелеймонові Кулішу, Миколі Лукашу.

Учні з цікавістю виконували завдання, пов’язані творчістю письменників, культурою й традиціями українців: розгадували ребуси, відновлювали логічну послідовність понять, пригадували значення застарілих слів.

Піл час проведення гри кожен із учасників зумів проявити свою індивідуальність, поринути в чарівний світ рідного слова.

03.03.2020 | Aдмін