Рух заради здоров'я

Міцне здоров’я – невід’ємна складова щасливого життя для кожної людини. В здоровому тілі - здоровий дух, і цей дух потрібно розвивати з найменших років. Саме тому дуже важливо привчати дітей ще зі шкільної лави до виконання ранкової зарядки. Цей ритуал не просто зміцнює організм, але і несе безліч важливих функцій.

Спортивне життя вихованців нашої школи цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так. Адже здоровий спосіб життя та щоденна фізична підготовка, як дітей так і учителів, сприяють фізичному здоров’ю. На базі нашої школи діють спортивні секції та гуртки. Варто зазначити, що і ефективність уроків, систематичні тренування досвідчених учителів фізичної культури, майстрів своєї справи: Бабенка С. П. та Марчука Г.Г. – дають свої результати.

З метою пропаганди рухової активності та здорового способу життя, залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у нашій школі відбулася ранкова зарядка у рамках фестивалю «Рух заради здоров’я». Діти із задоволенням виконували вправи на свіжому повітрі. Всі учасники фестивалю отримали справжнє задоволення від активної зарядки, заряд енергії та бадьорий настрій, і вкотре довели всім, що рух – це здоров’я!

20.05.2021 | Aдмін