День пам'яті та примирення

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто боровся за нашу свободу.

У нашій школі проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

Для учнів 1-Б класу класовод Підвисоцька С. М. провела урок мужності "Герої живуть поки про них пам'ятають". Учні 3-Б класу (класовод Касинюк Д.Д.) виготовили "Маки пам'яті". У 4-Б класі (класовод Лемешова С. М.) діти створили лепбуки "Ніколи знову". У 5-А класі (класний керівник Панасюк Н. В.) відбулася виховна година "Ніколи знову". Пам’ять загиблих воїнів, які віддали своє життя за Батьківщину, вшанували покладанням квітів учні 9 класу з учителем історії Сторч О. М. Учні 10 класу з учителем історії Лукіянчук А. І. створили лепбук "Пам'ятаємо, перемагаємо". Також учні 7-А класу вшанували пам'ять учителів та учнів рідної школи, загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни, поклавши квіти до обеліска.

Бібліотекар Черняховська Г. С. організувала тематичну виставку книг.

Сьогодні учні та педагоги розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу.

Вічна слава тим, хто не повернувся з війни. Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює майбутній!

18.05.2021 | Aдмін