П'ятниця кольоровий день!

Різнобарвними пазлами склався у нашій шкільній родині останній день тижня – кольоровий.

Сьогодні для учнів 5-11 класів проведено акцію "Емоції у склянці". Учні 4-А класу разом із соціальним педагогом Семенюк Т. В. створили "Долоньку бажань". Паркан великих думок "Афоризми мого життя" проводила серед вчителів Дичук А. О. Кожен учитель писав афоризм, який супроводжує його по житті. Учні 5-А класу робили саморобки "Використовуй повторно".

Протягом тижня ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід, інноваційні педагогічні технології завуча з виховної роботи Патинської С. В., педагога-організатора Дичук А. О., психолога Гнатюк Н. В., соціального педагога Семенюк Т. В. та учителів початкових класів, допомогли зробити тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей.

Отож, наш #кольоровий_тиждень завершився . Щиро дякуємо усім хто #був_у_темі та долучився. А наші учасники нагороджені подяками.

18.05.2021 | Aдмін